Pragniemy przedstawić Państwu nasz wyjątkowy projekt wystawienniczy: Everest dźwięku. W jego skład wchodzą legendarne kolumny JBL Everest oraz najwyższej próby referencyjna elektronika marki Mark Levinson.
Czym są JBL Everest oraz Mark Levinson? Bądźmy szczerzy – powiedzieć, że to zaawansowany system audio, to nie powiedzieć nic. Everest jest bowiem najdoskonalszym instrumentem do odtwarzania muzyki, stworzonym przez markę JBL w jej ponad 60-letniej historii. To uwodzicielskie połączenie mistrzowskiego rzemiosła i technologii, w której odbijają się akustyczne wizje na miarę przyszłości. To również ucieleśnienie pasji tworzenia takich wizji i przekuwających je w rzeczywistość technologii. Bo też wierność, z jaką system odtwarza każdy dźwięk, rzuca na kolana i rozpala pożądaniem audiofilów, którzy choć raz mieli okazję go usłyszeć. Muzyka rozlewa się swobodnie jak ocean, bez ograniczeń – aż chce się zapomnieć o technologiach, głośnikach, czy wreszcie o czterech ścianach, w których odbywa się to zmysłowe misterium.
Co zatem szczególnego kryją wysmakowane skrzynie z emblematem JBL? Projekt Everest DD66000 z całą mocą swych głośników udowadnia, że najbliżej mu do idealnego dźwięku.  Sekret perfekcji, z jaką system odtwarza przejścia od najniższych po najwyższe częstotliwości, tkwi tu w doskonałej integracji poszczególnych jego komponentów. A te to już istny technologiczny kosmos.